Partnerský program a a další bonusy pro zákazníky

Každý uživatel si může při registraci nebo i později přes správu účtu založit Partnerský účet.

Partnerský účet znamená, že zákazník bude šířit odkaz na náš eshop přes své známé a přátele, spolu se svým unikátním kódem. Písemně nebo ústně. Jako odměnu za to získá 15% provize z každého obchodu, který uskuteční nový zákazník přes jeho unikátní kód.

  • Tento kód si může partner zvolit sám. Může mít tedy tvar např. jeho jména (bez diakritiky).
  • Nový zákazník zadá tento kód při registraci a to pouze jednou. Od té doby už bude vázán na tohoto partnera.
  • Jako bonus za to, že použil kód partnera, získá nový zákazník slevu 10% na svůj první nákup.
  • Nový zákazník se také může zaregistrovat do Partnerského programu a získávat provize 15%. Pokud tak učiní, tak partner které jej pozval získá navíc ještě 5% provize (struktura 2. úrovně) jako bonus z obchodů které uskuteční klienti jeho klienta (nového partnera).
  • Stejné schéma se opakuje pro všechny další pod-úrovně. Vypláceny jsou ale vždy jen první dvě úrovně (15% a 5%) za všechny další již provize prvotnímu partnerovi nenáleží.
  • Provize není poskytována za zboží, které klient zakoupí v akci, výprodeji či jinak zlevněném zboží. Provize se tedy počítá pouze z nezlevněného zboží.

Struktura první úrovně (15% provize)

Z tržby každého klienta, dostane Rentiér 15% provizi.

Struktura druhé úrovně (5% provize)

Z tržby za každého klienta (nový Klient 1 a 2), které přivede váš klient (nový Rentiér) vám náleží provize 5% z jejich obchodu.

Tip 1: Místo ručního zadávání partnerského kódu je také možné si nechat vygenerovat odkaz na jakoukoliv stránku eshopu, který bude unikátní kód již obsahovat a automaticky se aplikuje, jakmile si odkudkoliv odkaz otevře. Lze tak snadno sdílet vaše oblíbené produkty např na sociálních sítích s jistotou, že se návštěvník automaticky přiřadí do vašeho partnerského účtu. Tento odkaz získáte kliknutím  na ikonu sponky   v pravém dolním rohu eshopu.


Tip2: Pro snadné sdílení aktuální stránky na Facebooku včetně vašeho partnerského kódu, může využít odkazu v hlavním menu Můj účet. Po kliknutí stačí jen dopsat váš text a sdílet. Všichni příchozí zákazníci, kteří se zaregistrují vám budou přinášet provize.


Převod provizí na bankovní účet nebo na kredit obchodu

Provize za nákup zboží od zprostředkovaných obchodníků se přičítají na Partnerský účet. Lze zobrazit v sekci Můj účet->Partnerský účet->Uzavřené obchody. Zde se partnerovi zobrazí všechny uzavřené obchody a spočítaná provize. Provizi si lze nechat proplatit (požádat obchod emailem o převod peněz na bankovní učet nebo PayPal) nebo si provizi převést na kredit obchodu jakmile provize dosáhne minimálně 1000 Kč.

Kredit obchodu bude uplatněn při nákupu zboží jako sleva v košíku. Připočítá se vždy automaticky ke každému nákupu až do doby, než se celý převedený kredit vyčerpá. Je možné převést např. část peněz na kredit a část si nechat vyplatit. Pokud si ale provize převedete na kredit namísto výplaty na účet, získáte od nás 10% navíc jako bonus. Tedy, pokud si převedete z provize 100Kč, na kredit obchodu se vám přičte 110 Kč, které můžete využít na nákup zboží. Kredit již nelze zpětně proplatit na bankovní účet.

Výprodeje

Zboží v sekci výprodej prodáváme za velmi nízké ceny z toho důvodu, že jsou již po minimální trvanlivosti (standardně 2 roky). Stále se ale jedná o kvalitní a dobře použitelné zboží, které ještě nějakou dobu vydrží. Může se stát, že to samé zboží je ve výprodeji (po expiraci) a zároveň za původní cenu i v jiné kategorii zboží (to je zboží, které ještě neexpirovalo).

Poštovné zdarma

Při nákupu zboží nad 1500,- Kč máte poštovná zdarma