Ampoule Effect - Liftingové sérum

  • Ampoule Effect - Liftingové sérum
Popis

Intenzivní liftingové sérum - skutečný „diamant“ v péči proti stárnutí.

 Vysoce účinné přísady - hlemýžďový mucin a kolagen - fungují jako profesionální „injekce“ pro obličejové kontury.

 Ihned po aplikaci séra se na pokožce vytvoří prodyšná vrstva s aktivními složkami, které pokožku napnou a téměř vyhladí vrásky.

 

Sérum obsahuje jedinečný komplex peptidů - úspěch moderního "tkáňového inženýrství". Peptidy, které pronikají do pokožky, tvoří trojrozměrnou síť, která spouští regenerační procesy zevnitř. Ve výsledku se zlepšuje množení fibroblastů, díky čemuž se doplňují vlastní zásoby elastinu a kolagenu v pokožce, pokožka se stává pružnější, vyživenější a vyhlazují se vrásky.


Hlemýžďový mucin zvlhčuje pokožku, zlepšuje procesy regenerace pokožky, stimuluje tvorbu vlastního kolagenu a pomáhá vyhlazovat jemné vrásky.

 

Inovativní komplex Diffuderm vyplňuje pokožku kolagenem, elastinem a kyselinou hyaluronovou, doplňuje potřebnou vlhkost, pomáhá obnovit pružnost pokožky a předchází vzniku známek věku.

 

Přírodní složka Instensil, díky své 3D molekulární struktuře, poskytuje okamžité zvedání a vyhlazení vrásek, vyrovnává mikroreliéf pokožky.

 

Kyselina hyaluronová („molekula mládí“) zvlhčuje pokožku i v nejhlubších vrstvách, zlepšuje procesy obnovy, stimuluje produkci kolagenu a pokožka se stává pevnou, pružnou a napnutou.

 

Doporučeno pro pokožku, která potřebuje účinné vyhlazení vrásek a konturování obličeje, zejména podél linie čelistí.

Recenze (0)

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: Ampoule Effect - Contour Lifting
  • Objem: 30ml
  • Skladem: víc než 10 ks
  • Cena s DPH: 290 Kč
  • Cena bez DPH: 240 Kč