PEPTIDE - Přírodní oční gely pro každodenní péči s přírodními peptidy - 2 v 1

  • PEPTIDE - Přírodní oční gely pro každodenní péči s přírodními peptidy - 2 v 1
Popis

Kosmetika Peptide - „Vakcína mládí“ je vyrobena pro ty, jejichž pleť potřebuje korekci příznaků změn signalizujících stárnutí a také touží po omlazení. Je připravena na bázi nejvyšší vědecké přesnosti a efektivnosti a díky patentovaným vzorcům přírodních peptidů, má nepřekonatelný omlazující účinek, který je srovnatelný se zákroky estetické medicíny.

Produkty řady jsou založeny na systému silných aktivních komponentů, které:

  • zlepšují pružnost a elasticitu pleti;
  • vyhlazují svrchní i hluboké vrásky;
  • vyrovnávají strukturu pokožky a zlepšují barvu tváře.

 

Jemná pokožka kolem očí je tenoučká a citlivá, proto se na ní jako první začnou projevovat známky stárnutí, z tohoto důvodu vyžaduje speciální péči.
Vytvořili jsme pro vás první "duo" – přírodní denní a noční péče o pleť kolem očního okolí.
Tento všestranný anti-aging program poskytuje nejdůkladnější komplexní péči pro pleť očního okolí – je zaměřen na odstranění příznaků stárnutí pleti, zmírňuje otoky a tmavé kruhy pod očima.

Přírodní denní vyhlazující oční gel

V průběhu dne pokožka podléhá agresivnímu působení okolního prostředí. 
Z tohoto důvodu se zhoršuje struktura pleti, ztenčují se stěny kapilár, v tkáních pokožky se hromadí voda, která vytváří váčky a malé otoky. 
Přírodní denní pečující a vyhlazující gel daruje pokožce silný energetický náboj, zajistí okamžitý liftingový efekt a dlouhodobě hydratuje pokožku kolem očí.
Snadno vyplňuje a vyhlazuje vrásky, bojuje s příznaky stárnutí pokožky kolem očí, napomáhá zmenšování váčků a tmavých kruhů pod očima.

Výsledek: Kůže na očních víčkách je pevnější a hladší. Tmavé kruhy a váčky pod očima se zmenšují.

Doporučení k používání:
Přírodní denní gel se nanáší každé ráno lehkým vklepáváním na předem očištěnou pokožku víček. V případě nutnosti je možné jej použít během dne k „retušování“ vrásek.

 

Přírodní noční, hluboce vyživující oční gel

V noci se pleťové buňky intenzivně obnovují, ale s věkem schopnost regenerace buněk klesá. 
Díky systému aktivních složek prokazuje noční vyživující gel pokožce nezbytnou podporu, stimuluje její vlastní obnovu, regeneraci a navrací ji mládí.
Přírodní noční gel doplňuje denní vyhlazující gel a má výrazný omlazující účinek.

Výsledek: Vrásečky kolem očí se vyhlazují, pokožka víček se stává hladší a pružnější. Oči vypadají odpočatě, pohled se stává živějším, mladším a otevřenějším.

Doporučení k použití:
Každý večer naneste dostatečné množství krému na pokožku kolem očí a roztírejte lehkými doteky směrem od vnitřního koutku oka k vnějšímu, mírně tlačte na pokožku pro posílení odvodňovacího efektu. 
Masáž zakončete lehkými tonizujícími poklepávajícími doteky.

Složení

Složení přírodního denního očního gelu: oligosacharidy kořene čekanky (Cichorium Intybus), pryskyřice (Caesalpinia Spinosa), palmitoiloligo peptid, extrakt z Listnatce ostnitého (Ruscus Aculeatus), extrakt z Pupečníku asijského (Centella Asiatica), extrakt z Měsíčku lékařského (Calendula Officinalis), extrakt z Jírovce maďala (Aesculus Hippocastanum), xantanová pryskyřice, minerální voda, linalool.

Složení přírodního nočního očního gelu: palmitoiltetra peptid, pryskyřice biosacharidu, olej sladkého mandlovníku (Prunus Amygdalus Dulcis), tokoferylacetat (vitamín E), minerální voda, linalool.


*Expirace 07/20

Recenze (0)

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Výrobce: BiovitaCosmetics
  • Kód výrobku: PE003
  • Objem: 10ml
  • Skladem: víc než 10 ks
  • Cena s DPH: 290 Kč
  • Cena bez DPH: 240 Kč