BIO+ ČERNÝ KAVIÁR - Přírodní denní bio krém na obličej s liftingovým a hydratačním účinkem s výtažkem z Černého kaviáru

  • BIO+ ČERNÝ KAVIÁR - Přírodní denní bio krém na obličej s liftingovým a hydratačním účinkem s výtažkem z Černého kaviáru
Popis

Kosmetická řada BIO+ Černý kaviár představuje luxus, které nám poskytuje moře prostřednictvím svého "zlata“ černého kaviáru.
Základem všech produktů této řady je synergický komplex z velmi bohatého výběru výživných komponentů černého kaviáru, doplněného oligopeptidy a extraktem z mořských řas – skutečný elixír k regeneraci životní síly a krásy vaší pleti a vlasů.
Představujeme Vám opravdový elixír obnovující krásu a vitalitu vaší pokožky a vlasů.
Tento „magický koktejl“ biologicky aktivních látek stimuluje přirozený proces omlazení a obnovy buněk, intenzivně vyživuje pokožku a vlasy tím, že probouzí jejich životní sílu a aktivizuje látkovou výměnu, napomáhá zbavit se příznaků stresu, únavy a věku.
Dopřejte si jedinečnou luxusní péči – zasloužíte si jen to nejlepší!

 

Přírodní jemný bio krém nabízí výbornou denní péči pro každý typ pleti. Díky této péči se Vaše pokožka stane jemnou a zářící.
Přírodní bio krém zlepšuje pružnost pleti a tím se zpomalí proces stárnutí, zvyšuje tonus a vitalitu pleti. Dobře se vstřebává a nezanechává mastnou pokožku. 
UV filtry pomáhají chránit obličej před slunečním zářením.

Použití: naneste malé množství krému na vyčištěnou pokožku. Na přírodní krém se může nanést make - up.

Složení

Komplex výtažků z černého kaviáru, extrakty z jantaru, liftingový komplex z mořských mikrořas a polysacharidů, UV-filtry.


*Expirace 9/20

Recenze (1)

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Výrobce: BiovitaCosmetics
  • Kód výrobku: CK003
  • Hmotnost: 45g
  • Skladem: víc než 10 ks
  • Cena s DPH: 239 Kč
  • Cena bez DPH: 198 Kč