Hair Tonic

Popis

KRÁSNÉ A ZDRAVÉ VLASY JSOU SYMBOLEM SÍLY, ENERGIE A ZDRAVÍ!

SADA PRO OBNOVENÍ RŮSTU A REGENEREACE VLASŮ v každém věku.


Vlasy jsou zrcadlem našeho životního stylu a zdravotního stavu. Velkou váhu v tom hrají i geny a hormonální balance. FacEvolution hairCARE HAIR TONIC pomáhá vlasům, aby si ponechaly svoji původní hustotu a sílu. Aktivní složkou je komplex peptidů obsahující AnaGainTM, jenž napomáhá posílit slabé vlasy. Vhodný pro muže i ženy.

Hair TONIC působí přímo na vlasové buňky, kde stimuluje růst vlasůprodlužuje jeho životní cyklus a bojuje proti vypadávání. U vrozeného vypadávání vlasů zabrání DHT testosteron tvorbě energetického buněčného procesu c-AMP, který je nezbytný pro metabolismus vlasových kořínků. To způsobí zkrácení periody růstu vlasů a životnosti vlasového kořínku, které vede k předčasnému vypadnutí.

Jestliže tímto způsobem dojde k odumření více kořínků, dochází poté k plešatění. To, co je ukotveno v našich genech, nemůže být zcela změněno. Může být ale zmírněno anebo ještě lépe přetvořeno, abychom dosáhli lepšího vzhledu a kondice vlasů.

Naše klinicky prověřené řešení pomáhá vyživovat folikuly (kořínky) vlasů, čímž zajišťuje plnější a silnější vlasy.

 

APLIKACE: po důkladném opláchnutí kondicionéru nebo balzámu vmasírovat do ručníkem osušené pokožky (NE do vlasů). Tonicum aplikujeme pouze do umyté vlasové pokožky.

MNOŽSTVÍ: 2 až 3 pumpičky pro cílenou aplikaci na problematická místa.

KÚRA: 2-3 měsíce

Recenze (0)

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: Hair Tonic
  • Objem: 50ml
  • Skladem: 1 ks
  • Cena s DPH: 1 490 Kč
  • Cena bez DPH: 1 231 Kč

Tagy: vlasy, tonik, tonic, rust,