Belita - Sérum proti vráskám

  • Belita - Sérum proti vráskám
Popis

Ampoule Effect - Bohaté sérum působí jako profesionální injekce proti vráskám. Exkluzivní kombinace vysoce účinných složek - kyseliny hyaluronové a biomimetických peptidů - snižuje mimickou aktivitu svalů, přispívá k uvolnění svalů a komplexnímu omlazení pokožky zevnitř.

Kyselina hyaluronová („molekula mládí“) zvlhčuje pokožku i v nejhlubších vrstvách, podporuje obnovovací procesy v pokožce, stimuluje produkci kolagenu, činí pokožku pevnou, pružnou a napnutou.

Matrixyl 3000 je komplex silných biomimetických peptidů, které stimulují omlazující a regenerační procesy v pokožce. Aktivuje produkci vlastního kolagenu, výrazně snižuje počet a hloubku vrásek (zejména na čele, v oblasti nasolabiálních záhybů a husích nohou), činí pokožku hladkou a pružnou.

Inovativní složka Thalassin uvolňuje obličejové svaly, snižuje závažnost vrásek, chrání buňky před volnými radikály.

Mikrosféry s 3D efektem vyplňují vrásky a vytlačují je zevnitř, poskytují „blurred focus” efekt (sjednocují, vyrovnávají a vyhlazují povrch pokožky) a dodávají pokožce jemný přirozený lesk.

Betain, přírodní zvlhčující složka, přitahuje vodu a pomáhá udržovat optimální vodní rovnováhu. Posiluje ochrannou bariéru pokožky, pomáhá snižovat podráždění a stimuluje proces hojení.

Pouhými několika aplikacemi séra se obnoví požadovaná úroveň vlhkosti v pokožce, vyhladí se vrásky, pleť se zjemní a rozzáří.

Doporučeno pro pokožku, která potřebuje znatelně snížit počet a hloubku vrásek, intenzivní hydrataci, vyživenost a pružnost.

Aplikace - 3 způsoby použití séra:

1. Pro intenzivní péči používejte sérum ráno a večer po dobu jednoho měsíce.

2. Pro zvýšení účinku vašeho krému na obličej nanášejte sérum denně ráno a/nebo večer před jeho aplikací. 

3. Pro obohacení krému a rychlejší aplikaci přidejte 2-3 kapky séra do vašeho krému.Exp.:12/23

Recenze (0)

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: Ampoule Effect - anti wrinkle
  • Objem: 30ml
  • Skladem: víc než 10 ks
  • Cena s DPH: 290 Kč
  • Cena bez DPH: 240 Kč