Přírodní botox

Botox

Několik slov o Botoxu.....

Když se mračíme, usmíváme nebo se smějeme, naše lícní svaly se zkracují. S věkem se vytvářejí přechodné vrásky a čáry, např. podobné jako vějířky u očí, vrásky se prohlubují a vzbudí neklid u něžného pohlaví. Jak s tím bojovat? Odborníci v kosmetice našli řešení – injekce botoxu. Tyto injekce jsou ve světě kosmetologie známy už více než dvacet let. Dříve se botox používal jen na lékařský předpis při léčbě řady nervo-svalových onemocnění. Tehdy si všimli zvláštního průvodního jevu – vyhlazování vrásek. Časem procedura přešla dodatečně do oborů kosmetologických.

Botox je neurotoxin. Blokuje nebo paralyzuje na nějakou dobu práci svalů ve tváři. Svaly přestanou „pracovat“, a tedy vytvářet vrásky!  „Zmrazuje se“ obličej a vrásky zmizí, např. v oblasti kořene nosu. Avšak nedávné výsledky výzkumů ukázaly, že botox cíleně indikovaný k likvidaci jedněch vrásek může vést k tvorbě dalších. Botox blokující činnost jednoho druhu svalů přinutí jiné pracovat s dvojnásobnou silou: v důsledku toho mimické vrásečky na krátkou dobu zmizí, ale objeví se v podobě hlubších a trvalých vrásek. 

V současné době existuje plnohodnotná alternativa injekční metodiky – kosmetika na základě rostlinných prvků – peptidů, které mají podobný účinek jako botulotoxin. Jsou to kosmetické prostředky s prvky schopnými brzdit nervo-svalový přenos, aniž by ho blokovaly. Tyto produkty vyvolávají miorelaxaci (uvolnění, oslabení svalů), přičemž nedojde k ochrnutí svalu. Neobsahují botulotoxin, jsou neškodné, nevyvolávají návyk ani komplikace. Efekt miorelaxace je kumulativní a začne se projevovat za 1–1,5 měsíce pravidelného užívání produktů. Výsledek je přímo závislý na době trvání a pravidelnosti užívání kosmetiky s miorelaxanty. Kosmetika s efektem podobným botoxu se objevila nedávno, ale už si stačila získat důvěru kosmetologů i jejich klientů.

Odborníci tvrdí, že krémy s vysokou koncentrací peptidů působí pomaleji než injekce botoxu, avšak výsledek je mnohem zdařilejší, a to z těchto příčin:

  1. procedura je bezbolestná, 
  2. peptidy neblokují svaly v obličeji, takže nemají vliv na mimiku; 
  3. kosmetika s podobným efektem čistí celého člověka a ne jen bloky mimiky, prevenci vrásek, 
  4. Botoxové krémy lze aplikovat i na citlivou oblast kolem rtů, kde je používání klasického Botoxu kontraindikováno.

Výsledek bude méně patrný než s botox-injekcí, ale je taktnější a přirozenější, protože skutečná mimika tváře se nezmění. Kromě oslabení svalů mají kosmetické peptidy široké spektrum pozitivních účinků na kůži: zvlhčují a vyživují ji, regenerují, zlepšují metabolické procesy, chrání před negativním vlivem životního prostředí.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

Komplex „relaxant“ peptid Botox like – přispívá k vyrovnávání povrchu pokožky, vyhlazuje vrásky díky efektu miorelaxace, vykazuje liftingový efekt.
Aktivní přírodní komplex polysacharidů CovaBTrox – zvyšuje elastičnost pleti, zajišťuje prodloužené uvolnění obličejových svalů, zvlhčuje a změkčuje pokožku.


Porovnání výrobku (0)


PŘÍRODNÍ BOTOX - Přírodní noční krém na obličej s botoxovým efektem

PŘÍRODNÍ BOTOX - Přírodní noční krém na obličej s botoxovým efektem

Když se mračíme, usmíváme nebo se smějeme, naše lícní svaly se zkracují. S věkem se vytvářejí přecho..

200 Kč Cena bez DPH: 165 Kč

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)