Belita - Pharma COS Dead Sea Trio-liftingová expresní maska

  • Belita - Pharma COS Dead Sea Trio-liftingová expresní maska
Popis

Trio-liftingová Leave-on expresní maska ​​na obličej, krk a dekolt s obsahem 20 léčivých minerálů a hyaluron-elastinovou matricí

- poskytuje trojnásobný liftingový efekt

- hluboce hydratuje pokožku, doplňuje zásoby minerálů a stopových prvků

- osvěžuje a vyhlazuje pleť

- výrazně zlepšuje celkový stav pleti


Expresní maska ​​je nepostradatelným pomocníkem, který pokožce navrátí svěžest a odpočinutý vzhled, dokonale ji rozzáří a dodá jí krásný rovnoměrný tón. 

Hlavní aktivní složky:

- 20 léčivých minerálů z Mrtvého moře díky neodstranitelnému složení zůstává na kůži a poskytuje jí dlouhodobý léčivý a posilující účinek.

- Inovativní komplexy Tens'Up a Slim-Excess v kombinaci s kyselinou hyaluronovou a elastinem poskytují trojnásobný liftingový efekt: okamžitě zpevňují a napínají pokožku, snižují hloubku vrásek a modelují tvar obličeje. Komplex Tens'Up umožňuje okamžitě vypnout pokožku, vyhladit existující vrásky a dodat omlazený a pružný vzhled.

- Komplex Slim-Excess účinně koriguje křivky obličeje, napomáhá snižovat příznaky dvojité brady, zvýrazňuje kontury obličeje. 

- Kyselina hyaluronová je vysoce ceněná látka zajišťující kvalitní hydrataci. Obnovuje optimální míru vlhkosti v pokožce, vyplňuje vrásky, dodává pleti potřebnou hladkost a pružnost.

- Elastin zpevňuje pokožku a mírně dopomáhá liftigovému efektu.

Použití:

Naneste tenkou vrstvu masky na očištěnou pokožku, vyhněte se okolí očí. Nesmývejte! Po 3 minutách zbytky setřete pleťovým ubrouskem. 


*Expirace 09/21

Recenze (0)

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: Pharma COS Dead Sea - maska trio lifting
  • Objem: 75ml
  • Skladem: víc než 10 ks
  • Cena s DPH: 175 Kč
  • Cena bez DPH: 145 Kč