Belita - Pharma COS Dead Sea magnetická maska

  • Belita - Pharma COS Dead Sea magnetická maska
Popis

Magnetická maska - revoluční produkt v péči o pleť!

Bahno z mrtvého moře 

- poskytuje hojivou magnetickou mikromasáž obličeje

- dodává výživné minerály a mikroelementy, obnovuje a omlazuje pokožku 

- účinek je znatelný již po prvním užití

Díky magnetickému účinku neodymového magnetu dochází k mikromasáži pokožky a s ní ke stimulaci tvorby kolagenu a elastinu. Zlepšuje se buněčné dýchání, hojivé složky pronikají do hlubších vrstev pokožky a pracují s maximálním účinkem: hydratují, vyživují, obnovují a vyhlazují pokožku.

Hojivé bahno z hlubin Mrtvého moře má intenzivní očistný a ozdravný účinek: čistí a vyhlazuje povrch pokožky a zanechává ji neobvykle hladkou, rovnoměrnou a hedvábnou na dotek.

Léčivé minerály z Mrtvého moře jsou nezbytné pro udržení přirozené biologické rovnováhy pokožky. Minerály působí na buněčné úrovni, stimulují procesy obnovy a omlazení v pokožce, pomáhají udržovat její krásu a mládí.

Habešský olej dokonale hydratuje, vyživuje a vyhlazuje unavenou pokožku, pomáhá odolávat negativním vlivům okolního prostředí, zlepšuje tonus a elasticitu pokožky.

Bambucké máslo vyživuje pokožku nezbytnými živinami, chrání před vysušením, pomáhá udržovat pružnost a hladkost pokožky. Zabraňuje svědění a odlupovaní kůže, uklidňuje, zjemňuje a hydratuje pokožku, zamezuje vzniku vrásek.

Výsledek: Pokožka je vydatně hydratovaná a obohacená o léčivé látky, stává se jasnou, jemnou a okouzlující.


Použití:

Naneste rovnoměrně magnetickou masku na obličej (s výjimkou oblasti kolem očí a rtů) a nechte 10-15 minut působit. Zabalte magnet do papírového kapesníku nebo hadříku a ve vzdálenosti asi 1 až 2 mm od povrchu pokožky provádějte mikromasáž, dokud není pokožka čistá. Nechte zbylou ultra-výživnou olejovou spodní vrstvu masky působit dalších 5-7 minut. Poté zbytek oleje otřete papírovým kapesníkem. Používejte 1-2 krát týdně.


V nabídce máme také stejnou magnetickou masku s nižší cenou bez magnetu.


*Expirace 09/21

Recenze (0)

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: PharmaCOS Dead Sea
  • Hmotnost: 50g
  • Skladem: 10 ks
  • Cena s DPH: 121 Kč
  • Cena bez DPH: 100 Kč

Tagy: maska