Belita - Pharma COS Dead Sea denní-noční krém a sérum 30+

  • Belita - Pharma COS Dead Sea denní-noční krém a sérum 30+
Popis

Hydratační a zpružňující denní / noční krém a sérum v jednom na obličej a oční okolí 30 + 

Voda z Mrtvého moře obsahuje více než 20 esenciálních minerálů. Podle četných lékařských studií mají minerály léčivé účinky na tělo a také blahodárné účinky na pokožku: pomáhají okysličovat buňky, odstraňovat toxiny z těla, zajišťují dlouhotrvající hydrataci pleti, posilují strukturu pokožky, zpomalují procesy stárnutí, dodávají pružnost a měkkost.

AQUA-PRO Komplex

- okamžitě zlepšuje tón a jas pleti

- dlouhodobě hydratuje, vyhlazuje vrásky a činí pokožku pružnější 

- dodává buňkám mořské minerály a stopové prvky 

Multifunkční aktivní složky krému/séra vám umožní přizpůsobit se individuálním potřebám vaší pokožky a poskytnout jí komplexní péči po dobu 24 hodin - hloubkovou výživu a hydrataci, podporu procesů hojení,  obnovu přirozené biologické rovnováhy v pokožce, zvýšení hustoty a pružnosti pleti, zamezení vzniku známek stárnutí.


Hlavní účinné složky:

 - Sérum 20 léčivých minerálů Mrtvého moře nasycuje buňky potřebnými látkami, napomáhá obnovit jednotnost hydrolipidického filmu pokožky a zvyšuje její schopnost odolávat negativním okolním vlivům.

- AQUA-PRO Komplex na bázi kyseliny hyaluronové poskytuje víceúrovňovou hydrataci pokožky - speciální    mikrosféry pronikají do hlubších vrstev, váží na sebe vlhkost a zvětšují svůj objem, díky čemuž pokožka zůstává dlouhodobě hydratovaná, zpomaluje se ztráta vlhkosti, pleť je hustší, pružnější a jasnější. 

- Unikátní komplex 3D express-lifting v kombinaci s technologií „blurred focus” efektu okamžitě vyrovnává mikroreliéf pokožky, přičemž nejen že maskuje vrásky a dělá je naprosto nepostřehnutelnými, ale také je vytlačuje zevnitř, vyhlazuje a posiluje pokožku. 

Další účinné látky: speciální biosacharid (Biosaccharide Gum), ušlechtilý olivový olej, nejcennější sladký mandlový olej

Výsledek: pleť je omlazená, pružná a oslnivá se zdravou barvou ve tvářích 


Použití: 

Rovnoměrně naneste ráno a večer na očištěnou a suchou pleť. Lze použít jako podklad pod make-up.


*Expirace 12/21

Recenze (0)

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: Pharma COS Dead Sea - denní, noční krém obohacené sérem 30+
  • Objem: 50ml
  • Skladem: víc než 10 ks
  • Cena s DPH: 155 Kč
  • Cena bez DPH: 128 Kč