Lux Care - krém na den i na noc 35+ 45 ml - Belita

  • Lux Care - krém na den i na noc 35+ 45 ml - Belita
Popis


Obnovující krém Lux Care obsahuje nejvyšší koncentraci účinných látek, které zpomalují stárnutí buněk. Během 4 týdnů redukuje vrásky o 46%  a o 47% zvyšují elasticitu pokožky. Základní a společnou ingrediencí řady Lux Care je EGF ( epidermální růstový faktor), za který v roce 1986 získala Nobelovu cenu Rita Levi- Montalcini společně se Stanley Cohenem. EGF se již dvacet let používá k léčbě léukémie a při transplantaci kostní dřeně. 


Luxus hedvábné struktury krému se snoubí s vlastnostmi, které propůjčují pleti dotek mládí. Lux Care premium je jedinečnou kosmetickou péčí o jemnou dámskou pleť, která ji perfektně vyživí, sjednotí, rozjasní a při pravidelném používání vyhladí všechny vrásky a jiné nedokonalosti pleti. 


 Účinky: 


- viditelně redukuje vrásky


- hydratuje


- vyhlazuje pleť


Hlavní účinné složky:


Bioplacenta ™ ( EGF- epidermální růstový faktor)  protein obsahující 53 aminokyselin


Osmogeline ™ -  extrakt z červené řasy, která pomáhá oživit namáhanou pokožku během 3 dnů. Snižuje zarudnutí, zlepšuje a vyrovnává ton pleti a dodává pleti jemný a hladký vzhled. 


Squalane ( skvalan ) zabraňuje ztrátě vlhkosti


Shadownyl ™ - extrakt z řas snižuje tmavé kruhy pod očima, zlepšuje mikrocirkulaci, vyhlazuje vrásky


- kyselina hyaluronová - hydratuje pleť


- Easyliance ™ - přírodní rostlinný komplex certifikovaný organizací Ecocert. Okamžitě vyhlazuje a a zpevňuje pokožku. Snižuje počet a hloubku vrásek


- kyselina glykolová-  vyhlazuje vrásky, odstraňuje jizvy po akné, hyperpigmentaci


- vitamín E - nejdůležitější antioxidant v těle


- extrakt ginko biloba - zlepšuje prokrvení, regeneraci


Typ pleti: vhodné pro zralou pleť 35+


Jak aplikovat: Naneste ráno/ večer na čistou pleť a jemně vmasírujte. 


Složení:  Voda, isopropylmyristát, polyglyceryl-6-distearát, estery jojobový, polyglycerol-3 včelí vosk, cetylalkohol, glycerol, výtažek z mořské řasy, olej semen Vitis vinifera (hroznů), cyklopentasiloxanu, zesíťovaný polymer dimethikonu máslo Butyrospermum parkii (bambucké), skvalan, lecitin, atsetilglutamin, SH-oligopeptid-1, SH-oligopeptid-2, SH-polypeptid-1, SH-polypeptid-9, SH-polypeptid-11 bazillus kvašený extrakt sóji a listové kislotyb sodné soli kyseliny hyaluronové, oligosacharidy kořen Cichorium intybus (čekanka ), guma Caesalpinia spinosa (brazilwood), glukonolakton, zesíťovaný polymer dimethikon / vinyldimethikon, oxid křemičitý, butylenglykol, pentaeritritildistearat, glyceryl-stearát, isopropyl myristát, olej z klíčků Triticum vulgare (pšenice), tokoferylacetát, BHT, hydroxyethylakrylát / sodíku akriloildimetiltaurata kopolymer


*Expirace 01/24

Recenze (0)

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: Intenzivní obnovující krém 35+ 45 ml - Belita Lux Care
  • Skladem: víc než 10 ks
  • Cena s DPH: 599 Kč
  • Cena bez DPH: 495 Kč