Belita - Přírodní noční krém na obličej s liftingovým a vyživujícím účinkem s výtažkem z Černého kaviáru

  • Belita - Přírodní noční krém na obličej s liftingovým a vyživujícím účinkem s výtažkem z Černého kaviáru
Popis

Kosmetická řada BIO+ Černý kaviár představuje luxus, který nám poskytuje prostřednictvím "černého zlata moře“ - černého kaviáru. Složení produktů kombinuje vymoženosti moderních technologií a drahocenné přírodní ingredience.

Základem všech výrobků této řady je synergický (spolupůsobící) komplex tvořený širokou škálou výživných komponentů černého kaviáru doplněný oligopeptidy a extraktem z mořských řas. Ty dohromady tvoří skutečný elixír k regeneraci životní síly a krásy vaší pleti.

Tento „magický koktejl“ biologicky aktivních látek stimuluje přirozený proces obnovy buněk a omlazení, intenzivně vyživuje pokožku, probouzí její vitalitu a aktivuje metabolické procesy, čímž napomáhá zbavit se příznaků stresu, únavy a stárnutí.

Přes noc poskytuje lehká a nezatěžující emulze luxusní péči o pleť. Krém intenzivně vyživuje pokožku a stimuluje přirozenou obnovu buněk, napomáhá zvýšení tonusu a pružnosti pleti. Pokožka je na pohled jemnější a svěžejší.

Dopřejte vaší pokožce jedinečnou luxusní péči – zasloužíte si jen to nejlepší!


Použití:

Naneste malé množství krému na čistou pokožku nejméně 30 minut před spaním a nechte působit.

Složení

Komplex výtažků z černého kaviáru, arganový olej, liftingový komplex z mořských mikrořas a polysacharidů, mořský kolagen a elastin.


*Expirace 6/22

Recenze (0)

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Výrobce: BiovitaCosmetics
  • Kód výrobku: CK002
  • Hmotnost: 45g
  • Skladem: víc než 10 ks
  • Cena s DPH: 239 Kč
  • Cena bez DPH: 198 Kč