Belita - Přírodní denní krém na obličej s liftingovým a hydratačním účinkem s výtažkem z Černého kaviáru

  • Belita - Přírodní denní krém na obličej s liftingovým a hydratačním účinkem s výtažkem z Černého kaviáru
Popis

Kosmetická řada BIO+ Černý kaviár představuje luxus, který nám poskytuje prostřednictvím "černého zlata moře“ - černého kaviáru. Složení produktů kombinuje vymoženosti moderních technologií a drahocenných přírodních ingrediencí.

Základem všech výrobků této řady je synergický (spolupůsobící) komplex tvořený širokou škálou výživných komponentů černého kaviáru doplněný oligopeptidy a extraktem z mořských řas. Ty dohromady tvoří skutečný elixír k regeneraci životní síly a krásy vaší pleti.

Tento „magický koktejl“ biologicky aktivních látek stimuluje přirozený proces obnovy buněk a omlazení, intenzivně vyživuje pokožku, probouzí její vitalitu a aktivuje metabolické procesy, čímž napomáhá zbavit se příznaků stresu, únavy a stárnutí.

Jemný přírodní krém nabízí výbornou denní péči pro každý typ pleti. Díky této péči se Vaše pokožka stane jemnou a zářící. Krém zlepšuje pružnost pleti, zvyšuje její tonus a podporuje její vitalitu, díky čemuž pak zpomalí proces stárnutí. Dobře se vstřebává a nezanechává mastnou pokožku.  UV filtry pomáhají chránit obličej před slunečním zářením.

Dopřejte vaší pokožce jedinečnou luxusní péči – zasloužíte si jen to nejlepší!

 

Použití: 

Naneste malé množství krému na vyčištěnou pokožku. Na přírodní krém se může nanést make - up.

Složení

Komplex výtažků z černého kaviáru, extrakty z jantaru, liftingový komplex z mořských mikrořas a polysacharidů, UV-filtry.


*Expirace 9/22

Recenze (1)

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Výrobce: BiovitaCosmetics
  • Kód výrobku: CK003
  • Hmotnost: 45g
  • Skladem: víc než 10 ks
  • Cena s DPH: 239 Kč
  • Cena bez DPH: 198 Kč