Belita MEZOcomplex - MEZOterapie - Noční krém 50+ 50 ml

 • Belita MEZOcomplex - MEZOterapie - Noční krém 50+ 50 ml
Popis


Noční mezokrém má aktivní komplexní účinek na kůži během spánku: účinně vyhlazuje vrásky v „trojúhelníku krásy“, urychluje obnovu buněk a zlepšuje strukturu pleti, aktivně vyživuje pokožku a obnovuje optimální rovnováhy vlhkosti, zvyšuje syntézu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. 


Ve chvíli, kdy je nám 50 let se objeví hlubší vrásky na čele, glabela mezi obočím, linky padají, včetně obočí a horních víček. Kůže ztrácí elasticitu a objevují se nosolabilní vrásky kolem rtů (prostor mezi lícní kostí a bradu) Kosmetické Mezocomplex 50+ zaměřena především na zotavení z „trojúhelník krása“ (vrásek na čele, nasolabilních záhybů) a aktivace genů podílejících se na syntéze kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu.


AKTIVNÍ SLOŽKY kosmetické řady pro věk 50+


Matrigenics.14 - koncentrát odvozen z reprodukční části řasy- aktivuje geny zapojené do syntézy kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu.


Ověřená účinnost Matrigenics.14G:


 • snižuje vrásky a linie na čele o 19 % *;
 • snižuje nasolabilní záhyby o 9 % *;
 • snižuje vrásky kolem úst o 18 % *


* Účinek je dosažen po 14 dnech každodenního užívání, účinnost je prokázána laboratoří Codif R & N, Francie


Kyselina hyaluronová (Hyalusphere XP) - kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností dodává pleti objem a navrací ji pružnost, dovolíme si přirovnat k výsledku faceliftu, rychle a velmi vyhlazuje průměrné vrásky (výsledek se objeví po 1. hodině od aplikace).


Nízkomolekulární kyselina hyaluronová


 • zvyšuje pružnost pokožky o 21 % *;
 • snižuje drsnost pokožky o 66 % *


** Účinek je dosažen po 28 dnech každodenního užívání, účinnost dokládá laboratoř Soliance ve Francii


Avokádový olej dokonale vyživuje pokožku a aktivně ji hydratuje, urychluje proces regenerace kožních buněk. 

Kakaové máslo zjemňuje pokožku 


Koktejl aminokyselin (taurin, glycin, arginin) vyplňuje kožní buňky energií a vitalitou, podporuje buněčnou regeneraci


Složení: voda, glycerol, propilgeptilkaprilat, cetearylalkohol, polysorbát 60, ethylhexyl palmitát, extrakt Undaria pinnatifida (Wakame), sacharóza palmitát, tokoferidatsetat, glitserillinoleat, hyaluronát sodný, olej Persea gratissima (avokádo), hydrogenovaný polydecen myristát, PPG-3 benzyletheru, kakaové máslo , glyceryl-stearát, dimethikon, skvalan, bis-PEG-18 methyl ester dimethylsilanu, cetearylalkohol extrakt Euphrasia officinalis (euphrasy), Melissa officinalis extrakt z listů (meduňky), extrakt pupeny / květiny Magnolia Biondii (magnólie), lecitin, kopolymer hydroxyethyl rilata / akriloildimetiltaurata sodného, ​​isopropylmyristát, olej z klíčků Triticum vulgare (pšenice), tokoferylacetát, BHT, methylparaben, parfémovou směs, glycin, taurin, propylparaben, arginin-hydrochlorid, 2-brom-2-nitropropan-1,3-diol


*Expirace 9/19

Recenze (0)

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
 • Výrobce: BiovitaCosmetics
 • Kód výrobku: MC004
 • Skladem: 6 ks
 • Cena s DPH: 195 Kč
 • Cena bez DPH: 161 Kč